فراخوان اظهار علاقه‌مندی برای شرکت و رزرو غرفه در نمایشگاه راه ­حلهای شهری در مجمع اسکان بشر ملل متحد

برنامه اسکان بشر ملل متحد میزبان «اولین مجمع اسکان بشر سازمان ملل متحد» در شهر نایروبی کنیا خواهد بود. این مجمع به عنوان مرجع عالی تصمیم ساز اسکان و شهرسازی به شمار آمده و انتظار می­رود بیش از 2000 نماینده از 193 کشور عضو سازمان ملل متحد و دیگر همکاران برنامه اسکان بشر ملل متحد را جذب نماید. این مجمع با موضوع «نوآوری برای ارتقاء کیفیت زندگی در شهرها و جوامع» و زیر موضوع «اجرای سریع دستورکار جدید شهری برای دستیابی به آرمان‌های توسعه پایدار» از تاریخ 6 تا 10 خرداد ماه سال 1398 برگزار خواهد شد.

در همین ارتباط، هبیتات از دولت‌ها، شهرداری­ها، سازمان‌های مدنی، آژانس‌های سازمان ملل متحد، سازمان‌های بین­المللی، بخش خصوصی، دانشگاه‌ها و سایر ذینفعان دعوت می کند تا طرح‌ها و ایده‌های نوآورانه خود را در این مجمع ارائه دهند تا به بررسی چگونگی تجدید وضعیت آینده شهرها و جوامع پرداخته شود.

همراستا با برگزاری این مجمع، و در جهت ترویج راه­حل های نو و پایدار برای چالشهای پیش روی شهرها و جوامع، نمایشگاه راه­حلهای شهری (Urban Solutions Expo) نیز برپا خواهد شد. جهت اظهار علاقه­مندی و شرکت در این نمایشگاه، فرم ثبت‌نام آنلاین را در وب‌سایت www.unhabitat.org/habitatassembly تکمیل نموده و دستورالعمل‌های نمایشگاه را مطالعه نمایید. این وبسایت از تاریخ 10/12/1397 فعال خواهد شد و آخرین مهلت ثبت‌نام برای شرکت در این نمایشگاه نیز 11/1/1398 خواهد بود.

درخواست‌ رزرو غرفه‌ها و شرکت در نمایشگاه، بر اساس معیارهایی همچون «ارتباط موضوعی»، «مشارکت و حضور زنان و مردان از همه مناطق»، «زیبایی بصری»، «نوآوری» و با در نظر گرفتن محدودیت­های تدارکاتی، بررسی و نتایج درخواست‌ها تا تاریخ 26/1/1398 اعلام خواهد شد.

جهت هرگونه پرسش در خصوص نمایشگاه و اطلاعات بیشتر، از طریق آدرس ایمیل زیر با مجمع اسکان بشر ملل متحد تماس بگیرید.

victor.mgendi@un.org

 

برای دانلود و مطالعه دستورالعمل‌های نمایشگاه اینجا کلیک کنید. 

pic1
pic1

حوزه های کاری