فراخوان میزبانی “پردیس متفکران شهری 2019” منتشر شد

پردیس متفکران شهری (UTC) طرح ابتکاری کمپین جهانی شهری برنامه اسکان بشر ملل متحد است که به عنوان فضایی برای تبادل نظر در جهت ارتقای شهرنشینی پایدار طراحی شده است.

کمپین جهانی شهری با هماهنگی هبیتات ابزاری برای گردهم آوردن شرکاء و اعضاء به منظور شناخت مسائل شهری، پیشنهاد راه­‌حل­‌ها و ایجاد تعهد نسبت به اهداف مشترک است. این کمپین با استفاده از شعار “I’m a City Changer”   و شعارهایی که کشورها با راه­‌اندازی کمپین ملی شهری خود در نظر می­گیرند بستر اولیه را برای هم­فکری بیشتر در مورد مسائل مختلف شهری فراهم می­‌آورد.

این کمپین هزاران نفر از مردم محلی، مقامات، کارشناسان و ذینفعان را به صورت حضوری و آنلاین در جهت هم فکری در مورد مسائل مختلف شهری گردهم آورده است.  امسال پردیس متفکران شهری از تاریخ 24 اسفند ماه 1397 تا 10 دی ماه 1398 برگزار خواهد شد.

کمپین جهانی شهری برنامه اسکان بشر ملل متحد از علامندان میزبانی “پردیس متفکران شهری 2019”  دعوت می‌کند که فرم پروپوزال خود را برای فاز چهارم “پردیس متفکران شهری” را حداکثر تا تاریخ 10 اسفند ماه 1397 از طریق لینک زیر ارسال کنند.

http://www.worldurbancampaign.org/urban-thinkers-campus-4-0-resources

علامندان توجه نمایند که همه مدارک مربوطه را به دقت مطالعه نموده و درخواست خود را از طریق ایمیل به دبیرخانه کمپین جهانی شهری ارسال نمایند.

unhabitat-wuc@un.org / unhabitat-urbanthinkers@un.org  

 

برای کسب اطلاعات تکمیلی به وب‌سایت کمپین جهانی شهری مراجعه نمایید.

http://worldurbancampaign.org/apply-host-urban-thinkers-campus-2019

 

pic1
pic1

حوزه های کاری