دوره آموزشی “ابزارهای تامین مالی مبتنی بر زمین برای اداره شهرهای مسئولیت پذیر”

دوره آموزشی “ابزارهای تامین مالی مبتنی بر زمین برای اداره شهرهای مسئولیت پذیر” از تاریخ 6 الی 9 آذر ماه 1397 مشترکا توسط برنامه اسکان بشر ملل متحد (واحد شبکه جهانی ایزار زمین GLTN  با همکاری بخش اقتصادی)، صندوق توسعه جهانی (FMDV)  و موسسه آموزش بین‌المللی کلانشهرها (MITI)  در غرب آسیا به میزبانی شهرداری مشهد برگزار می‌شود. هدف از برگزاری این دوره آموزشی افزایش آگاهی از سیاست، زمینه قانونی و نهادی تامین مالی مبتنی بر زمین و نحوه استفاده از آن، ایجاد درک روشنی از کار مجموعه‌ای از ابزارهای مالی بر پایه زمین و پتانسیل هر ابزار در زمینه محلی خود، آگاهی عملی از نقش‌ها و وظایف مورد نیاز برای استفاده از ابزارهای مالی مبتنی بر زمین در محیط خود، ارائه طرح‌های پیش‌نویس شده که اقدامات مراحل بعدی را بررسی می‌کند و ایجاد انگیزه، انرژی و تعهد برای برنامه‌های عملیاتی است.

مخاطبین این دوره مسئولان عالی، مدیران و متولیان برنامه‌ریزی شهری و سرمایه‌گذاری‌های کلان شهرداری‌ها، کارشناسان مسئول برنامه‌ریزی شهری، تامین مالی و سرمایه‌گذاری در شهرها و اعضای شوراهای شهر خواهند بود.

برای اطلاعات بیشتر به وب‌سایت موسسه آموزش بین‌المللی کلانشهرها در لینک زیر مراجعه کنید. https://goo.gl/numxaT 

برای مطالعه چشم‌انداز این دوره آموزشی فایل زیر را دانلود کنید.  http://unhabitat.org.ir/wp-content/uploads/2018/11/Concept-Note-V4-فارسی.pdf   

***

pic1
pic1

حوزه های کاری