دیدار رئیس و کارشناسان برنامه اسکان بشر ملل متحد در ایران با هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه و بازدید از مناطق زلزله زده استان

در دیداری که میان ریاست دفتر هبیتات تهران و هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در محل دفتر استانداری کرمانشاه برگزار شد، طرفین با مرور حوزه‌ها و موضوعات همکاری، به گفتگو درباره اولویت‌های استان کرمانشاه، خصوصاً در مناطق زلزله زده پرداختند.

در این دیدار، سیامک مقدم، نماینده و رئیس دفتر اسکان بشر در تهران به همراه آقای دکتر مهمت امین آکدوگان، کارشناس ارشد سکونتگاه‌های انسانی و مشاور فنی در این دفتر، به توضیح فعالیت‌‌های جاری دفتر هبیتات و حوزه‌های همکاری احتمالی با استان کرمانشاه پرداختند.

در این جلسه، استاندار کرمانشاه، ضمن استقبال ازهمکاری با دفتر هبیتات، به تبیین اولویت‌های استانداری از جمله موضوعاتی نظیر حمایت اجتماعی و روانی از افراد آسیب‌دیده، توانمندسازی روستاها  و ارتقای زیرساخت‌های کالبدی سکونتگاه‌های سانحه دیده پرداخت.

آقایان حاتمی و سالاری، معاونین استاندار کرمانشاه، دکتر کیومرث ایراندوست، عضو هیئت علمی دانشگاه کردستان، و کارشناسانی از استانداری کرمانشاه، سازمان برنامه و بودجه کرمانشاه و دفتر هبیتات نیز در این جلسه شرکت داشتند.

در ادامه این دیدار، ریاست و کارشناسان دفتر هبیتات به همراه معاون استاندار و فرمانداران سرپل ذهاب و ثلاث باباجانی به بازدید میدانی از شهر و روستاهای سرپل ذهاب، ثلاث باباجانی و ازگله و فرایند بازسازی این سکونتگاه‌ها پس از زلزله سال 96 پرداختند.

pic1
pic1

حوزه های کاری